Haber

İmamoğlu’ndan Erdoğan’a: ‘Bizi yok sayanları bu seçimde evlerine göndereceğim’

Bursa İnegöl mitinginde konuşan İBB Lideri ve Millet İttifakı Başkan Yardımcısı Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a seslendi. İmamoğlu, “Bizi yok sayanları bu seçimde evlerine göndereceğiz” dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı ve Millet İttifakı Başkan Yardımcısı adayı Ekrem İmamoğlu, Bursa’da şiddetli yağmur altında İnegöllülerle bir araya geldi.

“Bursa’da yaşayan değerli ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyorum. Sinan Ateş’in bu ülkenin kıymetli evlatlarından, en değerli akademisyenlerinden biri olduğunu söyleyen İmamoğlu, şöyle devam etti: “Yeter artık; Bu milletin kıymetli evlatlarının canına kıyan eli kanlılara izin vermeyeceğiz. Burada haykırıyoruz: Adalet, adalet, adalet. Adaleti sağlamak zorundayız. Söz veriyorum, alacağız.”

‘Her şey iyi olacak’

Türkiye’nin çözülemeyecek sorunu olmadığına işaret eden İmamoğlu, şöyle konuştu: “Şimdi sizden iki kelime alacağım. Bir; Kalan 17 günde İnegöl için, Bursa için, vatan için, çocuklarımız için, gençlerimiz için çok çalışmaya, herkesle konuşmaya, halkımızı ikna etmeye, ahlaklı bir yönetimin geleceğini anlatmaya, 13’üncü Cumhurbaşkanı seçilecek Kemal Kılıçdaroğlu 12’nci dönemi kim bitirdi? İki; Seçimde yer almaya, sandıkta yer almaya, tek oyla da sorun çıkarmamaya, işbirliği yapmaya ve Turkey Hearts üyesi olmaya var mısınız? (‘Evet’ geliyor.) Güzel. O zaman sözüm size; 15 Mayıs sabahı çok keyifli bir güne uyanacağız. Her şey çok güzel olacak”dedi.

haberumraniye.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu