Haber

Dr. Mehmet Kasapoğlu’ndan Oğuz Erge’nin ailesine ziyaret

İZMİR (İGFA) – Geçtiğimiz dönemde Gençlik ve Spor Bakanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Mehmet Muharrem Kasapoğlu, aracına bindiği müşteri tarafından vurularak öldürülen taksi şoförü Oğuz Erge’nin annesi Oğuz Erge’nin evine gelerek, mağduriyetini dile getirmişti. taziyeler. Buradaki ziyaretin ardından Kasapoğlu, öldürülen taksicinin kayınvalidesinin evine giderek başsağlığı diledi.

“RUHU VE KALBİ GÜZEL”

Taksi şoförü Oğuz Erge’nin eşi Nevra ve kızı Naz Erge ile görüşen Kasapoğlu, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, şunları söyledi: “Oğuz kardeşimiz iş başında, gecenin bir yarısı o iyi kalpliliğiyle bir katili evine alıyor. araç. Elbette böyle bir şey düşünmesi mümkün değildir çünkü ruhu ve kalbi naziktir. Ve ne yazık ki o katilin saldırısında onu kaybettik. Aslında normal olarak yorumlanabilecek bir durum değil. Yaşanan olay çok çok üzücü. Bu görüntüler gerçekten yürek parçalayıcı derecede korkunç. Öncelikle Oğuz kardeşimize Allah’tan rahmet diliyorum. Allah onu cennetiyle, güzelliğiyle şereflendirsin. Sevenlerine ve kıymetli ailesine sabır ve başsağlığı diliyorum.” söz konusu.

“KÖTÜ KAYBOLACAK”

Kasapoğlu, “Elbette iyiyle kötü her zaman kavga halindedir ama iyilerin kazanacağı kesindir. Kötülerin ve kötülerin kaybettiği de doğrudur. Ve kötülüğün yok olması da bir gerçektir. Bu katilin gereken cezayı alması için hep birlikte takipçisi olacağız. Adaletin yerini bulacağına inanıyorum. Bu güzel yürekli kardeşimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum. “Mekanı cennet olsun” diyerek sözlerini tamamladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu